Kamagra na erekcję: Właściwości, opinie, skutki uboczne, zamienniki

W Polsce problemy z erekcją może mieć nawet ponad 3 miliony mężczyzn, a na samym świecie nawet 150 milionów. To naprawdę poważny problem, który ignorowany może doprowadzić nawet do impotencji.

 

Do lekarza jednak wybiera się tylko mały odsetek mężczyzn – W Polsce zarejestrowano około 250 tysięcy przypadków. Wiele osób uważa, że problem pojawia się, ponieważ „jestem coraz starszy” albo „mam mniej testosteronu”. W większości przypadków za zaburzeniami potencji stoją zupełnie inne przyczyny. Są to stres, zmęczenie, zła dieta, brak aktywności fizycznej, choroby lub stosowanie niektórych leków.

Przez to, że obecnie prowadzimy bardzo intensywny tryb życia, jesteśmy zmuszeni sięgać po różne leki. Najpopularniejszym lekiem na erekcję jest Viagra. Kiedy odkryto jakim fenomenem stał się ten lek, do produkcji doszły kolejne rewolucyjne tabletki. Obok viagry, najpopularniejszym lekiem jest Kamagra.

Co to jest Kamagra?

Kamagra jest lekiem, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy piątego typu. Może jest to oczywiste, ale warto zaznaczyć, że jest niewskazana u mężczyzn, którzy nie cierpią na zaburzenia erekcji. Kamagra jest dla osób, które nie czerpią już przyjemności z seksu, a bardzo by tego chciały.

Kamagra to jeden z najpopularniejszych zamienników viagry. Pozwala mężczyznom odzyskać zdolność do odbycia satysfakcjonującego stosunku (dla obu stron). Zażycie Kamagry skutkuje tym, że naczynia krwionośne zostają rozszerzone, dzięki czemu do członka dociera więcej krwi. Jednak bez bodźców zewnętrznych (najlepiej od naszej drugiej połówki) żaden lek na erekcję niewiele zdziała.

Głównym składnikiem Kamagry jest sildenafil.

Dzięki działaniu Kamagry zmianie ulegnie nie tylko twój popęd seksualny, ale również relacje z partnerką. Nieudane życie seksualne często jest początkiem problemów w związku. Stosując Kamagrę sprawiasz, że Twoja druga połówka jest szczęśliwsza, a wasz związek bardziej stabilny.

W jaki sposób działa Kamagra?

Jak wyżej wspomniałem, za działaniem Kamagry stoi sildenafil. W większości przypadków za zaburzeniami erekcji stoi zwężenie naczyń krwionośnych, które również są w członku. Przypadłość ta znacznie ogranicza transport krwi do penisa – w efekcie ciała jamiste zostają zapełnione małą ilością krwi, a Ty nie osiągasz maksymalnej erekcji.

Stosowanie Kamagry powoduje, że naczynia krwionośne zostają rozluźnione, co w efekcie powoduje, że do penisa dociera więcej krwi, a ciała jamiste zostają maksymalnie nią zapełnione. To powoduje, że Twój członek stanie się możliwie największy i najtwardszy.

Naczynia krwionośne powinny być naturalnie rozszerzane przez organizm. Odpowiada za to substancja – guanozynomonofosfor, w skrócie GMP. Podczas stosunku penis staje się większy i twardszy przez rozszerzenie naczyń. Jeżeli zaczynają się problemy, trzeba szybko zareagować.

Organizm człowieka zawiera też wiele substancji, które działają na odwrót. I bywa tak, że właśnie przez to enzym GMP jest hamowany. Efektem tego jest brak wzwodu w momencie podniecenia. Zadaniem kamagry jest utrzymać GMP na stabilnym poziomie.

Kamagra występuje w 4 różnych formach

Największą popularnością cieszą się tabletki „zielone” (fot. 3.1), które są klasyczną formą do przyjmowania doustnego. Dzielą się na kilka wariantów – ilość tabletek i poziom dawki.

(fot. 3.1) “Zielone” tabletki Kamagry dostępne są w różnych dawkach: 25, 50 i 100 mg. Swoją drogą, czy to zielony czy niebieski? ?

Kamagra to także cukierki do ssania o różnych smakach (fot. 3.2). Jedno opakowanie zawiera 4 sztuki słodkich pastylek. Przyjmować należy tak samo, jak klasyczne tabletki – do godziny przed stosunkiem.

(fot. 3.2)

Kolejną wersją jest Kamagra Oral Jelly (fot. 3.2), którą wystarczy zażyć już 15 minut przed stosunkiem. Jest to galaretka, którą wystarczy rozpuścić w wodzie.

(fot. 3.3)

Ostatnią formą Kamagry są tabletki musujące (fot. 3.4), które wcale nie wyglądają na środek na erekcję. To ten sam typ co witaminy i minerały dostępny przy kasach w marketach.

(fot. 3.4)

Jak stosować?

Przede wszystkim przed stosowaniem powinieneś skonsultować się z lekarzem, który dobierze dla Ciebie odpowiednią dawkę. Ma na to wpływ skala Twojego problemu, a także podstawowe informacje dotyczące diety i stylu życia.

Najmniejszą dostępną opcją jest Kamagra 25 mg. Zalecana jest mężczyznom, u których problem występuje krótszy czas, a sama skala problemu nie jest zbyt duża. Z tej wersji korzystają najczęściej osoby młodsze, które dopiero zauważają pierwsze problemy z erekcją.

Kolejną opcją jest Kamagra 50 mg, która jest 2 razy większa od poprzedniej. Uważa się, że jest to najlepsza opcja na start, ponieważ na przykładzie obserwacji działania można stwierdzić czy dawka 50 mg jest zbyt duża czy zbyt mała.

Ostatnią i największą dawką jest Kamagra 100 mg. Zalecana dla mężczyzn, u których Kamagra 50 mg nie jest wystarczająca. Według badań ponad 80% stosujących jest zadowolonych z działania.

Po zdecydowaniu się na odpowiednią dawkę należy przyjmować 1 tabletkę 30-60 minut przed stosunkiem. Działa do 6 godzin, chociaż zdarzały się przypadki, że właściwości sildenafilu utrzymywały się o wiele dłużej. Kamagrę można stosować bez względu na porę dnia.

Jak długo Kamagra działa?

Kamagra działa przynajmniej 4 a maksymalnie 6 godzin. Na działanie ma wpływ wiele czynników. Każdy organizm jest inny – niektórzy na efekty muszą zaczekać pół godziny, a anni tylko 10 minut. Chyba wiek tworzy największe różnice w działaniu. Zdecydowanie u starszych Panów działanie Kamagry utrzymuje się przez krótszy czas, ale paradoksalnie to właśnie osoby po 60 roku życia są najbardziej zadowolone z działania.

Kto powinien zacząć stosować Kamagrę?

Kiedy mówimy o zaburzeniach erekcji, to zdecydowanie mamy przed oczami starszego człowieka, który z naturalnych przyczyn nie może już zbyt wiele. Niestety, ale problem jest bardziej poważny. Impotencja dotyka także bardzo liczną grupę młodszych mężczyzn – nawet po 20 roku życia!

Problemy ze współżyciem przede wszystkim pojawiają się u mężczyzn, którzy cierpią na regularny stres. Do tego należy dodać zmęczenie – ono również ma zabójczy wpływ. W XXI wieku żyjemy niczym jak roboty, a jego tempo jest bardzo szybkie. Niektórzy pracują nawet po przynajmniej 10 godzin dziennie, co powoduje, że bardzo się męczymy. Kolejnym czynnikiem wpływającym na erekcję jest zła dieta. Radzę Ci przejść na dietę wzmacniającą erekcję, jeżeli do tej pory jadłeś nienajlepiej. Zabójcze są przede wszystkim tłuste potrawy, duża ilość alkoholu i brak ruchu. Zazwyczaj w pierwszej kolejności zaleca się przejście na dietę.

Palisz papiery? Jeśli tak, to przestań. Czynność ta znacznie zwiększa ryzyko zaburzeń erekcji. Sterydy także zmniejszają sprawność seksualną. Jak w przypadku choroby nie mamy wyboru, tak, kiedy świadomie faszerujemy się sterydami (chociażby żeby wyglądać lepiej) powinniśmy być świadomi nadchodzących problemów.

Z przyczyn naturalnych problemy zaczynają się od około 40 roku życia. Nadciśnienie, cukrzyca, zaburzenia endokrynologiczne, choroby układu nerwowego, nerwica i depresja to najczęstsze przypadki, przez które mężczyźni nie radzą sobie w łóżku.

Kamagra okiem specjalistów

Przeprowadzono badania, w których mężczyźni w dwóch grupach brali Kamagrę 100 mg i zwykłe placebo. Grupa przyjmująca Kamagrę była zadowolona w 82% – możemy przyjać, że 2 na 10 osób nie były zadowolone z efektów. Dla porównania grupa przyjmująca placebo była zadowolona zaledwie w 25% – można przyjąć, że 3 osoby na 10 były zadowolone.

Następnie przeprowadzono badanie z użyciem Kamagry 50 mg – na papierze jest o połowę słabsza. W tym badaniu z Kamagry zadowolych było 74% Panów.

Czy można łączyć Kamagrę z alkoholem?

Czy można po alkoholu brać Kamagrę? Nie powinno się spożywać alkoholu przed i po braniu leków. Nie powinno też spożywać się alkoholu przed stosunkiem, ponieważ taka czynność znacznie obniża sprawność seksualną. Każdy alkohol działa niekorzystnie na działanie Kamagry, aczkolwiek jego picie nie jest zabronione. Robisz to na własną odpowiedzialność.

Jeżeli twój problem z potencją nie jest zbyt wielki, to odrobina alkoholu nie zaszkodzi. Przed współżyciem lampka wina jest nawet wskazana, żeby jeszcze bardziej poprawić atmosferę. Natomiast jeżeli Twój problem jest już naprawdę poważny, to każdy łyk alkoholu może mieć znaczenie.

Kamagra – przeciwwskazania

Kamagra ma silne działanie i jest skuteczna pod warunkiem, że jest stosowana według zaleceń lekarza. To lek jak każdy inny i są pewne sytuacje, które nie pozwalają na zażywanie Kamagry. Do przeciwwskazań należą:

 • Złośliwe i niekontrolowane ciśnienie tętnicze
 • Choroba niedokrwienna serca
 • Zawał serca do dwóch tygodni wstecz
 • Zawał mięśnia sercowego lub udar mózgu w ostatnim czasie
 • Niewydolność krążenia klasy NYHA IV i NYHA III
 • Kardiomiopatia ze zwężeniem drogi odpływu
 • Złośliwe arytmie komorowe
 • Ciężka wada zastawkowa lub zwężenie zastawki aortalnej
 • Zaostrzenie dławicowych dolegliwości
 • Uczulenie na Sildenafil
 • Stosowanie innych leków z grupy nitratów
 • Niewydolność nerek i wątroby
 • Zwyrodnieniowe zmiany siatkówkowe
 • Niskie ciśnienie.

Kamagra a stosowanie innych leków

Jeżeli Twoim planem jest zakup Kamagry a stosujesz różne leki, to koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno i jest ono najważniejsze. Część z nich może mieć negatywny wpływ na działanie Kamagry, ale też na odwrót, to Kamagra może mieć zły wpływ na działanie innych leków.

Leki, których nie powinno się łączyć z Kamagrą

 • Inhibitory proteazy – to grupa leków na różne dolegliwości. Co ciekawe są bardzo pomocne przy leczeniu HIV-u
 • Revatio – lek stosowany na nadciśnienie płucne. W ogóle nie można go łączyć z Kamagrą, ponieważ sam zawiera sildenafil
 • Riociguat – działa podobnie co Revatio. Łączenie z Kamagrą jest zagrożeniem dla zdrowia (w niektórych przypadkach nawet życiem)
 • Alfa brokery – działąją podobnie do Kamagry, np. obniżają ciśnienie. Łączenie tych dwóch leków może powodować nawet omdlenia
 • Donory tlenku azotu – to środki, które poprawiają samopoczucie. Powszechnie znajdują się w narkotykach i za nic nie powinno ich się łączyć z sildenafilem.

Kamagra – skutki uboczne

Jeżeli skonsultujesz się z lekarzem przed stosowaniem Kamagry, to istnieje małe prawdopodobnieństwo, że pojawią się skutki uboczne. Najczęściej pojawiają się w momencie powyższych chorób czy stosowania niezgodnie z zaleceniem lekarza.

Skutki uboczne występujące bardzo rzadko

 • Arytmia
 • Ból w klatce piersiowej
 • Bóle mięśni
 • Nudności
 • Podrażnienie oczu
 • Osłabienie oczu
 • Senność
 • Wysypka
 • Wymioty
 • Zmęczenie.

Skutki uboczne występujące rzadko

 • Chwilowa utrata pamięci
 • Krwawienie z nosa
 • Nadciśnienie albo niskie ciśnienie
 • Omdlenia
 • Udar.

Skutki uboczne występujące często

 • Bóle głowy
 • Niestrawność
 • Uczucie zatkanego nosa
 • Uderzenia gorąca
 • Zaburzenia wzroku
 • Zaczerwienienia na twarzy
 • Zawroty głowy.

Kamagra – cena i gdzie kupić?

Na pierwszy rzut oka podejrzanie może wydawać się, że ten środek jest tańszy od viagry. W końcu też jest na receptę i zawiera ten sam składnik aktywny (w tym samym stężeniu!). W tym przypadku trzeba zadać sobie inne pytanie, bo cena Kamagry wcale nie jest jakaś zaskakująca. Dlaczego cena Viagry jest tak wysoka? Na pewno, dlatego że to produkt utrzymujący się na rynku od dwudziestu lat, który wyrobił sobie porządną markę. Płacisz za logo!

Można powiedzieć, że Kamagra to viagra w innym opakowaniu (które jest tańsze!). Niestety, ale to dalej środek na receptę, co dla wielu mężczyzn jest problemem. Dostępna jest w aptekach oraz aptekach internetowych. Zdecydowanie apteki Internetowe są częściej wybierane. Dla wielu mężczyzn zakup takich środków bezpośrednio to wielki problem. Raczej każdemu zależy na dyskrecji.

Kamagra – zamiennik bez recepty

Czyż nie najlepszym rozwiązaniem jest zamówić środek, który jest bez recepty? Bez chodzenia do lekarza! Większość osób zamiast popularnej Kamagry wybiera suplementy diety Eron Plus, który według statystyk jest bardziej skuteczny! Najważniejsze, że Eron Plus składa się z naturalnych składników, które nie wywołują efektów ubocznych.

 

Sprawdź dlaczego Eron Plus jest lepszy od Kamagry

 

Eron Plus składa się z dwóch rodzajów tabletek. Pierwsze, przyjmujesz niczym Kamagrę pół godziny przed stosunkiem. Drugie tabletki to suplement diety, który regularnie stosowany rozwiązuje problem zaburzeń erekcji. Właśnie dlatego mężczyźni tak bardzo docenili ten produkt.